Ochrona Krajobrazu Przyrodniczego
Dynamicznie rozwijająca się firma poszukująca partnerów i nowych rozwiązań.

Naszą misją jest świadczenie profesjonalnych usług i rzetelna praca wykonywana w sposób etyczny i prawdziwie bezpieczny dla środowiska naturalnego. Wierzymy, że w dzisiejszych czasach firma nie może kierować się jedynie natychmiastowym zyskiem bez względu na koszty poniesione przez środowisko naturalne.

Jesteśmy świadomi konieczności ciągłego rozwoju i poszerzania naszej wiedzy.  Jesteśmy zawsze chętni i otwarci na nowe rozwiązania i zagadnienia wpisujące się charakterystykę naszej działalności.

Za jeden z naszych sukcesów uważamy przeprowadzone w 2016 roku działania zwalczania Barszczu Sosnowskiego na terenie puszczy Napiwocko-Ramuckiej. Nasze zabiegi wykazały się tak dużą skutecznością, że wystarczyło 75% planowanych prac by odnieść zamierzone efekty.

Oferujemy kompleksowe i długoterminowe rozwiązanie problemu roślin inwazyjnych z rodziny Heracleum (takich jak Barszcz Sosnowskiego) jak i rdestowców.

Jako jedna z pierwszych firm w Europie stosujemy innowacyjną metodę zwalczania roślin z rodziny Heracleum (takich jak Barszcz Sosnowskiego) za pomocą iniekcji środka bezpośrednio do rośliny. Metoda „PASTWA’’ jest bezpieczna dla środowiska naturalnego i nie wyrządza zniszczeń takich jakie mają miejsce w przypadku oprysków. Metoda ta jest do tego stopnia bezpieczna dla środowiska naturalnego, że otrzymała rekomendację RDOŚ (Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska) do stosowania na terenach objętych ochroną jak i terenach programu Natura 2000.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej skontaktuj się z nami.